برای رزرو تور های مسافرتی از چه طریقی اقدام کنیم؟

برای رزرو و خریداری تور های مسافرتی سه راهکار وجود دارد، نخست آنکه به سایت سیدونیا رفته و تور مدنظرتان را به صورت آنلاین خریداری نمایید. راهکار دیگر این است که از طریق تماس با شماره تلفن های دقتر مسافرتی توسط کارشناسان سیدونیا رزرو کنید. شایان ذکر است که خرید تلفنی برای مسافران به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته امکان پذیر است. راهکار آخر نیز جهت رزرو تورهای مسافرتی، مراجعه حضوری به سیدونیا است.

 

 

 • رزرواسیون آنلاین سیدونیا چه خدماتی ارایه میدهد؟

رزرواسیون آنلاین سیدونیا کلیه خدمات مسافرت هوایی در مسیرهای خارجی را در قالب چهار سرویس رزرو پرواز، رزرو هتل، رزرو تور و رزرو ترکیبی پرواز+هتل را به مسافران ارایه میکند. برای نیازهای مختلف مسافران سرویس ها از یکدیگر تفکیک شدند. این سرویس ها به اصلی ترین شبکه های ارائه دهنده خدمات آنلاین سفر در جهان متصل است و به این دلیل تنوع انتخابی پرواز را در 900 ایرلاین و تنوع انتخابی هتل را در بیش از 200 هزار هتل برای شما فراهم کرده است.

 

 

 • مزایای خرید تور از سیدونیا چیست؟

مسافران پکیج های سیدونیا با توجه به شرایط اعلام شده از با کیفیت ترین خدمات و امکانات نظیر ترانسفر فرودگاهی، راهنما و سایر خدمات بهره مند می شوند. تمامی تور های مسافرتی سیدونیا شامل خدماتی ویژه نظیر ترانسفر بین شهری، ویزای کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و خدمات CIP و VIP هستند. همچنین مسافرین تور های ترکیبی هم می توانند بسته به خدمات ارائه شده در مسیر مورد نظرشان، از خدمات مختلفی برخوردار شوند.

 

 

 • تفاوت پکیج با پرواز + هتل چیست؟

در سرویس پکیج هر مسیر با خدمات از قبل طراحی شده به صورت یک مجموعه قابل رزرو است ولی در سرویس پرواز + هتل شما میتوانید پرواز و هتل را بدون خدمات جانبی سفر مانند راهنمای تور و ترانسفر انتخاب نمایید؛ به علاوه در سرویس پرواز + هتل تنوع بیشتر نسبت به پرواز های چارتری و هتل های طرف قرارداد سیدونیا دارید.

 

 

 • در صورتی که بعد از تکمیل فرایند خرید و هدایت به سایت بانک، با بروز مشکل در زمان پرداخت چه کنیم؟

اگر به هر دلیلی پرداخت شما موفقیت آمیز نبود ولی پول از حساب شما کسر شد، معمولا تا 2 ساعت بعد پول به حساب شما بر می گردد. در این صورت مجددا اقدام به خرید نمایید. در غیر این صورت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

 

 • در صورتی که پرداخت را با موفقیت به انجام رسانده و در برگشت به سایت سیدونیا با خطاهایی ذیل مواجه شدیم چه کنیم؟ (رزرو پرواز با خطا مواجه شد.) (رزرو هتل با خطا مواجه شد.)

با در دست داشتن شماره پیگیری و مرجع پرداخت با شماره کارشناس پیگیر خود که در پایین صفحه مشاهده می کنید، تماس بگیرید.

 

 

 • سیدونیا برای چه کشورهایی ویزا تهیه می کند؟

مجموعه گردشگری سیدونیا برای کشورهای دبی، هند، برزیل، فرانسه، کره، چین، ژاپن، آلمان و... خدمات ویزای توریستی ارائه می دهد.

 

 

 • سفر به کدام کشورهای خارجی ویزا نمی خواهد؟

به منظور سفر به کشورهایی نظیر ترکیه، مالزی، ارمنستان، گرجستان و قطر برای مدت زمان محدود نیازی به دریافت ویزای توریستی نیست. به عنوان مثال برای داشتن سفرهای توریستی به کشور ترکیه به مدت کمتر از 90 روز نیازی به اخذ ویزای کشور ترکیه نخواهد بود.

 

 

 • آیا تغییر در تاریخ پرواز شامل جریمه می شود؟

بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید. 

 

 

 • تفاوت بلیط هواپیما چارتر و سیستمی چیست؟

با توجه به این که گاها قیمت بلیط هواپیما چارتر ارزان تر از بلیط هواپیما سیستمی است، این تصور برای عده ای پیش می آید که کیفیت پرواز چارتر ممکن است کمتر باشد، در حالیکه این مطلب صحت ندارد و خریداران بلیط هواپیما چارتر از همان امکانات بلیط های سیستمی بهره مند می شوند. قوانین کنسلی بلیط چارتر را چارتر کننده مشخص می کند، پس حتما قبل از خرید بلیط چارتر از قوانین کنسلی با خبر شوید. بلیط های سیستمی قابل استرداد هستند و اگر شما از پرواز منصرف شوید با کسر جریمه کنسلی پولتان به شما بازگردانده می شود اما ممکن است این اتفاق در بلیط چارتر رخ ندهد. در بلیط سیستمی قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال، کودک و نوزاد متفاوت است و این بدان معناست که افراد کم سن تر هزینه کمتری بابت بلیط پرداخت می کنند اما در بلیط چارتر چنین تفاوتی وجود ندارد. قیمت بلیط چارتر توسط چارتر کننده مشخص می شود و قیمت بلیط سیستمی توسط شرکت هواپیمایی و معمولا قیمت بلیط چارتر نوسان قیمت بیشتری نسبت به بلیط سیستمی دارد.

 

 

 • قیمت بلیط چارتر برای کودکان چگونه محاسبه می شود؟

برخلاف اینکه قیمت بلیط هواپیما سیستمی برای کودکان ارزان محاسبه می شود، در بلیط چارتر قیمت برای کودکان برابر با قیمت بلیط بزرگسالان است.

 

 

 • آیا باید برای پروازهای خارجی عوارض خروج از کشور بپردازیم؟

بله شما برای خروج از کشور از طریق مرزهای هوایی باید عوارض خروج از کشور بپردازید. نرخ عوارض خروج از کشور برای مسافران عادی در سال 1402، در سفر اول 400 هزار تومان، سفر دوم 600 هزار تومان و سفر سوم به بعد 800 هزار تومان است.

 

 

 • برای دریافت اطلاعات کامل از خدمات هتل چه کنیم؟

به منظور اطلاع از خدمات هتل مورد نظرتان می توانید به وب سایت سیدونیا مراجعه کنید، همچنین در صورت بروز هر گونه سوالی با مشاوران سفر ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 • تفاوت تور انفرادی و گروهی چیست؟

تور انفرادی : توری که به صورت منفرد اجرا می شود. این تور شامل بلیط رفت و برگشت ( زمینی یا هوایی)، ترانسفر، اقامت در هتل، سیم کارت و بیمه می شود. تور انفرادی مناسب برای افرادی است که تاریخ خاصی را می خواهند به سفر بروند. تور گروهی : توری که از قبل هتل و پرواز یا اتوبوس برای تاریخ خاصی رزرو شده است و معمولا نرخ این تور مناسب تر از تور انفرادی می باشد.

 

 

 • آیا تور های سیدونیا، شامل بیمه مسافرتی هم می شوند؟

بله؛ تمامی تور های مسافرتی سیدونیا شامل خدمات بیمه مسافرتی می شوند.

 

 

 • بیمه مسافرتی شامل چه خدماتی می شود؟

پوشش بیمه مسافرتی، برای هر سفر بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می توان به خدمات دندانپزشکی، مفقودی چمدان، درمان بیماری های حین سفر، درمان بیماری مربوط به قبل سفر، کنسلی سفر و ... اشاره کرد.

 

 

 • آیا خرید بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی الزامی است؟

برای مسیرهایی که نیاز به دریافت ویزا دارند (در صورتی که شما اقامت بلند مدت آن کشور را نداشته باشید) خرید بیمه مسافرتی الزامی است.

 

 

{{text}}